Strefa Kibica w Opolu gotowa na Euro 2024
Wielkie piłkarskie emocje czekają nas podczas tegorocznych Mistrzostw Europy! Miasto przygotowało strefę kibica, która stanie się centrum wspólnego przeżywania sportowych uniesień.
  1. Strefa kibica w Stegu Arenie i na Małym Rynku
  2. Bezpłatne wejściówki na mecze
  3. Pierwszy mecz z Holandią 16 czerwca
  4. Dwa kolejne spotkania na Małym Rynku

Tradycja wspólnego kibicowania w naszym mieście jest kontynuowana! Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej przyniosą nam niezapomniane emocje, a miasto zadbało o to, by każdy mógł je przeżyć w wyjątkowej atmosferze strefy kibica. Pierwszy mecz Polaków przeciwko Holandii odbędzie się 16 czerwca w Stegu Arenie, a bramy hali zostaną otwarte już o godzinie 14:00. Wejście będzie bezpłatne, ale obowiązkowe będą darmowe bilety, które należy odebrać przed wejściem.

Dwa kolejne spotkania naszej drużyny z Austrią (21 czerwca) i Francją (25 czerwca) rozegrane zostaną na Małym Rynku, który doskonale sprawdzał się w tej roli w przeszłości. Te mecze rozpoczną się o godzinie 18:00, a organizatorzy zadbają o odpowiednią ilość miejsc siedzących dla kibiców.

W Stegu Arenie przygotowano aż 2000 miejsc dla widzów, co zapewni komfortowe warunki do oglądania meczów i wspólnego kibicowania. To doskonała okazja, by poczuć jedność z innymi fanami piłki nożnej i wspólnie dopingować naszą drużynę narodową.

Miasto zachęca wszystkich mieszkańców do udziału w tych wydarzeniach, które nie tylko pozwolą wspólnie przeżywać sportowe emocje, ale także integrują lokalną społeczność. Gorąca atmosfera, wspólne okrzyki radości i wsparcie dla biało-czerwonych - tego nie można przegapić!


Na podstawie: UM Opole