Czwórbój Lekkoatletyczny w Niemodlinie: Wyniki i Fotogaleria
Emocje i rywalizacja towarzyszyły trzeciej edycji Czwórboju Lekkoatletycznego Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Opolskiego. Wydarzenie, zorganizowane przez Zespół Szkół w Niemodlinie, przyciągnęło licznych uczestników i kibiców.
  1. Wyniki zawodów: pierwsze miejsce dla Zespołu Szkół w Tułowicach.
  2. Najlepsi zawodnicy: Zhanna Lishchak i Wojciech Mrówczyński.
  3. Pakiety startowe dla uczestników i medale od Starosty Opolskiego.
  4. Wydarzenie wsparli lokalni samorządowcy.

W czwórboju wzięły udział drużyny składające się z 4 dziewcząt i 4 chłopców, które reprezentowały szkoły z całego powiatu. Każdy z uczestników mierzył się w czterech konkurencjach: biegu na 60 m, skoku w dal, pchnięciu kulą oraz biegu na 600 metrów dla dziewcząt i 1000 metrów dla chłopców.

Po zaciętej rywalizacji, najlepszą drużyną okazał się Zespół Szkół w Tułowicach. Na drugim miejscu uplasowali się uczniowie z Prószkowa, a trzecie miejsce zdobyła drużyna gospodarzy z Niemodlina. Czwarte miejsce przypadło Zespołowi Szkół w Ozimku.

W gronie najlepszych sportowców indywidualnych wyróżnili się Zhanna Lishchak z Zespołu Szkół w Prószkowie oraz Wojciech Mrówczyński z Zespołu Szkół w Niemodlinie, którzy zdobyli tytuły najlepszej czwórboistki i czwórboisty zawodów.

Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy, a najlepsi zawodnicy oraz szkoły zostały nagrodzone pucharami i medalami ufundowanymi przez Starostę Opolskiego. W ceremonii wręczenia nagród uczestniczyli Starosta Opolski Henryk Lakwa, Członek Zarządu Powiatu Opolskiego Bartosz Wajman oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa, Anna Mikołaszewska.

Zawody były nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do integracji młodzieży z różnych szkół oraz promowania aktywnego stylu życia. Organizatorzy już teraz zapowiadają kolejną edycję, która ma być jeszcze bardziej emocjonująca i zróżnicowana pod względem konkurencji.