Profesjonalne odkurzacze Kärcher: idealne rozwiązanie dla biznesu

Prowadzisz biznes związany ze sprzątaniem, zajmujesz się wykończeniem wnętrz? Niewątpliwie wiesz, że niezbędne jest dokładne oczyszczenie również podłóg. Jaki odkurzacz wybrać, aby odbyło się to szybko i sprawnie? Przeczytaj o profesjonalnych odkurzaczach Kärcher, które stanowią idealne rozwiązanie również dla Twojego biznesu. 

Odkurzacze profesjonalne Kärcher 

Odkurzacze profesjonalne Kärcher to przede wszystkim odkurzacze uniwersalne, wśród których można wyróżnić:

  • odkurzacze klasy Tact – przeznaczone są one w szczególności do usuwania dużych ilości drobnego i bardzo drobnego pyłu oraz pracy z elektronarzędziami, 
  • odkurzacze klasy Ap – usuwają one płynne i wilgotne zanieczyszczenia oraz drobny kurz, dzięki pół automatycznemu oczyszczaniu filtra ich moc ssania nie ulega osłabieniu, 
  • odkurzacze klasy Standard – wyróżniają się mocną, niezawodną i prostą konstrukcją, przeznaczone są do zbierania suchego brudu oraz wody, 
  • odkurzacze do pyłów niebezpiecznych – przeznaczone są do bezpiecznego usuwania zagrażających zdrowiu pyłów, zgodne są z międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa, 
  • odkurzacze specjalistyczne – szczególnie polecane do prac porządkowych w piekarniach i dla straży pożarnej, wymagają podłączenia specjalistycznego wyposażenia. 

Jak działają profesjonalne odkurzacze Kärcher? 

Biznes często wiąże się z koniecznością sprzątania skomplikowanych przestrzeni takich jak place budowy, warsztaty czy hale przemysłowe. W tych przypadkach odkurzacze Kärcher do czyszczenia na mokro i na sucho oferują różnorodne zasady działania w zależności od rodzaju dominujących zanieczyszczeń. Przed wyborem konkretnego modelu zastanów się, czy są to duże zanieczyszczenia, czy też pył? Warto zwrócić uwagę również na stopień ich lepkości.

Odkurzacze Kärcher do czyszczenia na mokro i na sucho usuną każdy rodzaj zanieczyszczeń, od stałych do płynnych. Gdzie jeszcze znajdą zastosowanie profesjonalne odkurzacze? To doskonałe urządzenia także dla handlu, przemysłu, hotelarstwa i gastronomii. Usuwają one zarówno suche, jak i wilgotne zanieczyszczenia, w tym także płyny. Poza tym obudowa, koła, przewód zasilający itp. spełniają wymagania na potrzeby codziennego użytkowania w trudnych warunkach.

Co wyróżnia profesjonalne odkurzacze Kärcher? 

Profesjonalne odkurzacze NT Tact zostały opracowane z myślą o najbardziej wymagających zastosowaniach w przemyśle i handlu, dzięki czemu ułatwiają one codzienne zadania związane z odkurzaniem jednocześnie zapewniając maksymalną moc. Warto zaznaczyć, że systemy samoczyszczących się filtrów w odkurzaczach NT zapewniają wysoką moc ssącą nawet w przypadku dużych ilości drobnego pyłu.

W Twoim biznesie mogą sprawdzić się także odkurzacze przemysłowe klasy Ap, które cechują się wszechstronnością, usuwając doskonale zanieczyszczenia suche, wilgotne i mokre. Natomiast w przemyśle gastronomicznym i hotelach polecane są niezawodne odkurzacze klasy Standard cenione za niezawodność i łatwą obsługę. Wybierz model profesjonalnego odkurzacza dopasowany do Twojego biznesu i ciesz się jego użytkowaniem przez długi czas.