Policjanci z Opola prowadzą poszukiwania za Małgorzatą Fronczak lat 17, która wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu nieletniej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Zaginiona:

Małgorzata Fronczak

c. Adama

urodzona: styczeń 2005 roku

zamieszkała: Opole


4 czerwca br. nieletnia nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Do chwili obecnej nie jest znane jej miejsce pobytu. Małgorzata Fronczak może przebywać na terenie Śląska w miejscowości Żory lub Rybnik.

Rysopis: szczupła budowa ciała, ok. 160 cm wzrostu, oczy zielone, włosy ciemny blond sięgające za ramiona. W dniu ucieczki ubrana była w czarną bluzkę, jeansy oraz czarno-białe buty .


Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Małgorzaty Fronczak proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.