Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu zakończony
Boisko LZS Swornica Czarnowąsy tętniło życiem podczas Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu. W sportowych zmaganiach uczestniczyły drużyny szkół średnich z Opola oraz powiatu opolskiego, a także reprezentacja Komendy Miejskiej Policji.
  1. Turniej rozpoczął się 14 czerwca o godz. 8:00.
  2. Wzięło w nim udział 8 drużyn.
  3. W finale zmierzyły się LO nr 2 w Opolu i ZSZ im. St. Staszica w Opolu.
  4. Zwyciężyło Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Opolu.

14 czerwca na stadionie LZS Swornica Czarnowąsy odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn, w tym reprezentacja Komendy Miejskiej Policji, a także zespoły z lokalnych szkół średnich. Turniej rozpoczął Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Opolu, nadkom. Roman Pokracki, życząc wszystkim uczestnikom powodzenia.

Zmagania rozpoczęły się od losowania drużyn i fazy grupowej, w której osiem zespołów walczyło o awans do półfinałów. Do tej fazy dostały się drużyny z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Opolu, Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu, Zespołu Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie oraz Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Po zaciętych półfinałach, do finału dotarły drużyny z LO nr 2 w Opolu oraz ZSZ im. St. Staszica w Opolu. Ostateczne wyniki turnieju były następujące:

I miejsce: Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Opolu

II miejsce: Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu

III miejsce: Zespół Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim drużynom dziękujemy za zaangażowanie i rozgrywki fair play. Podziękowania należą się również sponsorom nagród za wsparcie tego sportowego wydarzenia.

Turniej był nie tylko okazją do sprawdzenia sportowych umiejętności, ale także pokazania, jak można łączyć pasję do sportu ze służbą w Policji. Wielu funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Opolu to aktywni sportowcy, dla których sport jest integralną częścią codziennego życia zawodowego.


Według informacji z: Policja Opole