Policjanci z Komisariatu Policji w Ozimku, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Kędzierzynie-Koźlu, poszukują Krzysztofa Chałasiewicza. Osoby, posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Ozimku tel. 47 863 12 03 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Krzysztof Chałasiewicz

lat 33

s. Piotra

zam. Ozimek (ostatnie znane miejsce pobytu)

Poszukiwany na mocy listu gończego prokuratury w Kędzierzynie-Koźlu, ma do odbycia karę 14 dni tymczasowego aresztowania za kradzieże. Do chwili obecnej nie stawił się w zakładzie karnymi, ukrywa się przed organami ścigania, dlatego prokuratura wydała za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Ozimku tel. 47 863 12 03 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Jednocześnie przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zapewniamy zachowanie tajemnicy co do osoby informującej.