Urząd Miasta Opola: Tysiąc zgłoszeń na stanowisko Testera Atrakcji
Opole wyłoniło swoich Testerów Atrakcji – aż trzech szczęśliwców zwiedzi miasto!
  • Urząd Miasta Opola wybrał trzech testerów atrakcji miasta z ponad 1000 zgłoszeń z całej Polski i zagranicy.
  • W ciągu trzech dni od piątku do niedzieli laureaci odwiedzą główne i mniej znane atrakcje Opola.
  • Akcja ma na celu promowanie Opola jako atrakcyjnego miejsca turystycznego.
  • Laureaci podzielą się swoimi wrażeniami, które będą cennym źródłem informacji dla przyszłych odwiedzających.

Zaskakująca liczba zgłoszeń do konkursu "Tester Atrakcji Opola" zmusiła organizatorów do zwiększenia liczby laureatów z jednego do trzech. Wybrani testerzy mieli przekonać jury nie tylko swoją oryginalnością, ale i osobistym podejściem do tematu zwiedzania.

Wśród wybranych znaleźli się różni uczestnicy – od rodziny 2+2, przez młodą kobietę podróżującą z mamą, po parę studentów. To oni będą naszymi przewodnikami po kulturalnym i turystycznym bogactwie Opola. W planach mają między innymi wizytę w Muzeum Polskiej Piosenki, ZOO Opole, a także mniej oczywiste, ale równie interesujące miejsca.

Zachwyt nad miastem i jego ofertą kulturalną wyraziła jedna z laureatek, Klaudia Warzyńska, która stwierdziła: „Słyszałam, że Opole to super miasto. I nie mogę się doczekać, aby przekonać się, czy te plotki są prawdziwe! Jestem gotowa na wszystko! Od jedzenia miejscowych przysmaków po tańce na ulicy, od zwiedzania zabytków po uczestnictwo w lokalnych festiwalach. Moje buty są już gotowe na wyprawę!

Ta inicjatywa to doskonała okazja do pokazania Opola z różnych perspektyw, a uzyskane opinie testerów z pewnością przyczynią się do wzmocnienia wizerunku miasta jako atrakcyjnego celu turystycznego. Każdy, kto jeszcze nie odwiedził Opola, a ciekaw jest jego uroku, będzie miał okazję odkryć miasto oczami pasjonatów podróżowania. Niech zatem każdy, kto czuje, że nadszedł czas na małą przygodę, rozważy weekend w Opolu – mieście, które zaskakuje i inspiruje.


Źródło: Urząd Miasta Opola