Chcesz wykonywać ciekawy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę – wstąp w nasze szeregi. Służba w Policji to wyzwanie, możliwość niesienia pomocy innym, a także szansa na rozwój osobisty i zawodowy. O korzyściach wynikających z pełnienia służby w Policji, mówiły funkcjonariuszki podczas giełdy pracy dedykowanej osobom poszukującym drogi zawodowej.

Jeśli chcesz pomagać innym i odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne naszego kraju, współtworząc 100 tysięczną formację mundurową – dołącz do nas. Służba w Policji wymaga określonych predyspozycji zarówno psychicznych, jak i fizycznych, a wyzwania, z którymi trzeba się mierzyć nie należą do łatwych. Za to służba w policyjnym mundurze daje wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliło się pomocy, bywa bezcenna.

Szerokie spectrum policyjnych działań z pewnością sprawi, że każdy znajdzie miejsce, w którym na co dzień będzie mógł wykorzystać swoje umiejętności i wykształcenie oraz rozwijać zainteresowania. Jeśli Twoją pasją są motocykle, możesz przy ich użyciu dbać o bezpieczeństwo na drogach. Jeśli masz smykałkę do rozwiązywania zagadek i jesteś bystrym obserwatorem z analitycznym umysłem doskonale sprawdzisz się jako policyjny detektyw. A może lubisz zwierzęta i chciałbyś zostać przewodnikiem policyjnego psa? Może również realizować swoje pasje służąc m. in. w patrolu na wodzie albo laboratorium kryminalistycznym.

O korzyściach płynących z pełnienia służby w Policji, podczas giełdy pracy mówiły funkcjonariuszki z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Dzięki spotkaniu kandydaci mogli uzyskać odpowiedz na nurtujące ich pytania, dowiedzieć się, jakie warunki musi spełnić kandydat do służby, a także spróbować swoich możliwości na próbnym teście sprawności fizycznej, którego termin zaplanowano na 11 grudnia br.

Więcej informacji o rekrutacji do służby