Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Z tej okazji przygotowano specjalny bieg charytatywny. Zebrane przez mundurowych środki zasilą konto fundacji. Ale najważniejsze jest to, aby rodziny po poległych policjantach czuły, że są częścią naszej policyjnej rodziny.

W tym roku, Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji, wspólnie z Wydziałem Prezydialnym Gabinetu Komendanta Głównego Policji, fundacja ogłosiła specjalny bieg charytatywny. Do akcji włączyli się także policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Wpłacona przez mundurowych darowizna zasili konto fundacji. Bieg natomiast jest symbolem integracji z rodzinami tych policjantów, których nie ma już wśród nas. To gest pamięci, troski o najbliższych i poczucie budowanie jednej, wielkiej policyjnej rodziny.

Służba każdego dnia przynosi nowe wyzwania i pisze różne scenariusze. Większość z nas jest rodzicem, mężem, żoną. Zakładając policyjny mundur nigdy nie mamy pewności, że po służbie wrócimy do swoich bliskich. Dlatego tak ważne jest wsparcie i troska o tych, którym przyszło zmierzyć się z bolesnym przeżyciem.

W biegu można wziąć udział także indywidualnie. Wystarczy dowolna aplikacja rejestrująca 25 minut aktywności. Gorąco zachęcamy do włączenia się w szczytny cel Fundacji. Może to zrobić każdy, wystarczy zapisać się na stronie - www.zapisyonline.pl.