Adwokaci rodzinni na Dolnym Śląsku — lista polecanych prawników

Sprawy rodzinne bywają bardzo trudne, zwłaszcza jeśli są dyskutowane prawnie. Rozwody, ustalenie opieki nad dzieckiem, czy sprawy majątkowe to coś, co wymaga pomocy odpowiedniej kancelarii. Poniżej przedstawiamy listę adwokatów na Dolnym Śląsku, którzy specjalizują się w prawie rodzinnym.

Adwokat rodzinny Dagmara Jurkiewicz-Hajduk

We Wrocławiu działa prężnie wiele kancelarii adwokackich, które zajmują się różnymi dziedzinami prawa. Jedną z najpopularniejszych, jest prawo rodzinne. Pomoc w tym zakresie zawiera w sobie zarówno rozwody, jak i opiekę nad dzieckiem, czy alimenty. W trudnych sprawach rodzinnych pomoże adwokat rodzinny z Wrocławia Dagmara Jurkiewicz-Hajduk. To prawniczka z wieloletnim doświadczeniem, która dzięki wąskiej specjalizacji jest w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i odpowiednio dobrać ścieżkę postępowania. W kancelarii stawia się przede wszystkim na empatię i kładzie nacisk na prawne zabezpieczenie osoby, która przychodzi po poradę.

Adwokat Karina Sonia Idzikowska

Adwokat Karina Sonia Idzikowska to mecenas z zakresu prawa rodzinnego, która specjalizuje się zwłaszcza w rozwodach, podziale majątku, czy sprawach o alimenty. Kancelarię cechuje indywidualne podejście i profesjonalizm. Klienci zwracają uwagę także na zaangażowanie prawniczki w nawet najtrudniejszą sprawę i wysoką jakość usług. Kancelaria oferuje prowadzenie spraw zarówno na etapie postępowania przedsądowego, jak i sądowego oraz egzekucyjnego. Dzięki dużemu doświadczeniu klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc i profesjonalne podejście do problemu.

Adwokat Aleksandra Zadorożna

Aleksandra Zadorożna to adwokat z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa rodzinnego. Jest to była sędzia rodzinna, która praktykuje od 1991 roku. Prawo rodzinne to jej główna specjalizacja, której poświęciła swoją ścieżkę zawodową. Jej główne specjalizacje to rozwody, separacja i alimenty, a także uprowadzenie dziecka oraz sprawy związane z władzą rodzicielską, czy podziałem majątku. Do kancelarii można umówić się na wizytę online oraz telefonicznie.

Adwokat Joanna Skwara

Joanna Skwara jest adwokatem, która zajmuje się głównie prawem rodzinnym, ale zakres jej zainteresowań jest poszerzony także o prawo karne i cywilne. Swoją kancelarię prowadzi we Wrocławiu, ale oddział mieści się także w Strzelinie. W ofercie kancelarii możliwe są także konsultacje prawne pod numerem telefonu. To adwokat z dużym doświadczeniem i nowoczesnym myśleniem, które pozwoli wygrać nawet najtrudniejszą sprawę.

Adwokat Marta Olejnik-Hejne

Kancelaria oferuje zarówno wizyty online, jak i usługi na miejscu. To adwokat sądowy, specjalizujący się w rozwodach, działająca na rynku od ponad 13 lat. Wieloletnia praktyka skoncentrowana na prawie rodzinnym i majątkowym pozwoliła zdobyć doświadczenie i wyrobić sobie odpowiednie, pełne empatii i zaangażowania podejście do klienta. Kancelaria adwokacka Marta Olejnik-Hejne świadczy również porady prawne. Podczas przebiegu sprawy zapewnia dyskrecję oraz ochronę interesów klientów, a także wsparcie na każdym etapie trwania procesu.