Gdzie wykonać zabieg plastyki nosa w Opolu i okolicach?

Wiele osób, mających kompleksy, związane z kształtem czy wielkością swojego nosa, decyduje się na zabieg zmniejszający lub prostujący tę część twarzy. W Polsce istnieje sporo klinik, które oferują tego rodzaju zabiegi, a duża część znajduje się w okolicach Opola. Poniżej podpowiadamy, gdzie wykonać plastykę nosa w tych okolicach.

Dla kogo zabieg plastyki nosa?

Garbaty nos, lub skrzywiona przegroda nosowa to coś, co może powodować kompleksy. I choć wielu z nas na co dzień żyje z tego typu niedogodnościami, niektórzy decydują się na zabieg plastyki nosa. Takie rozwiązanie może wynikać po prostu ze względów estetycznych, i chęci poprawienia samopoczucia, ale także być efektem zaleceń lekarza. Wskazanie na zabieg może dostać osoba ze skrzywioną przegrodą nosową, która znacząco utrudnia oddychanie. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz poprawić swoją urodę, plastyka nosa to jedna z usług Clinicforyou.pl. Specjaliści doradzą każdemu pacjentowi i zaproponują najlepsze rozwiązania. Nie zawsze trzeba wykonać dogłębną operację, która wiąże się z łamaniem kości nosa- często rozwiązaniem może być korekta czubka nosa, lub wstrzyknięcie pod skórę odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego.

Gdzie wykonać zabieg plastyki nosa w Opolu?

W okolicach Opola znajduje się kilka klinik, które wykonują zabieg plastyki i korekty nosa, jednak nie wszystkie mają swoje siedziby w samym mieście. Wiele osób, mieszkających w Opolu jeździ do klinik we Wrocławiu, ponieważ miasto to jest umiejscowione dosłownie o rzut beretem od miejscowości znajdującej się w dolinie rzeki Odry. Samo miasto jednak również oferuje kilka miejsc, w których można zrobić korektę nosa.
Kliniki, które proponują zabiegi plastyki nosa w okolicach Opola to między innymi:

  • Gabinet Medycyny Estetycznej lekarz dr n. med. Agnieszka Ledniowska – jest to placówka mieszcząca się w Opolu, na ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, istniejąca od 2008 roku. Oferuje szeroki zakres różnego rodzaju zabiegów, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
  • Arkadia Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej – to klinika mieszcząca się w Opolu na ulicy Ozimskiej 25. Oferuje między innymi zabieg korekty nosa kwasem hialuronowym.
  • Ars Estetica – klinika oferująca chirurgię plastyczną we Wrocławiu. Obiekt realizuje różne zabiegi, jeśli chodzi o plastykę nosa, jest to zarówno pełna korekta, jak i plastyka czubka nosa.
  • Centrum Medyczne Proclinic – w tym miejscu możesz skorzystać z różnego rodzaju zabiegów, od chirurgii ogólnej, po plastyczną. Placówka oferuje korektę grzbietu nosa, oraz totalną plastykę nosa z osteotomią.

Czy zabieg plastyki nosa jest bezpieczny?

Korekta nosa to zagadnienie bardzo szerokie i wszystko zależy tutaj od naszych potrzeb. Odpowiadając na pytanie, czy plastyka nosa jest bezpieczna, możemy niemal bez zawahania odpowiedzieć twierdząco, trzeba jednak mieć świadomość, że zabieg dogłębnej korekty nosa z łamaniem kości wiąże się z utratą dużej ilości krwi. Dlatego też niezwykle ważne jest stosowanie się do wszystkich wskazówek, jakie daje nam przed zabiegiem osoba przeprowadzająca operację. Jeśli będziemy współpracować ze specjalistami, zabieg powinien wyjść bezproblemowo, a my w niedługim czasie będziemy cieszyć się lepszym kształtem naszego nosa.