Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Opole

Szukasz profesjonalnego sprzętu do makijażu permanentnego ? Poznaj igły i kartridże do pigmentacji maszynowej od Hanami

Sprzęt do makijażu permanentnego polecany jest do użytku w salonach kosmetycznych i gabinetach kosmetologii. Łączy on w sobie wysoką jakość usług z pełnym  bezpieczeństwem. Jeżeli wykonujesz pigmentację na co dzień, zdajesz sobie sprawę, jak ważnym elementem jest dobranie odpowiedniego tuszu i pigment, który ułatwia pracę. Sięgnij po profesjonalne kartridże od Hanami, które cieszą się pozytywnymi opiniami wśród specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się z produktami z linii Hanami Pigments.

Kartridże do permanentnego makijażu – stabilność i precyzja

Kartridże do permanentnego makijażu to wysokiej klasy komponenty, które pozwalają na precyzyjną i bezpieczną pracę podczas pigmentacji. Przede wszystkim nasze produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa zgodne z normami CE. Dzięki temu stosując nasze tusze wolne od substancji mogących powodować niepożądane efekty i reakcje alergiczne, zapewniasz klientkom maksymalny komfort.

Również efekt makijażu będzie zdecydowanie lepszy – wszystko dzięki starannie zaprojektowanemu i dopracowanemu mocowaniu na gwint wkręcany. Zapewnia on pełną stabilność podczas wykonywania zabiegu i pozwala na maksymalną precyzję. W zależności od potrzeb możesz wybrać spośród kartridży wyposażonych w różne igły takie jak: 1R, 3R, 5R, 14F oraz kartridży do mezoterapii igłowej.

Igły i  dysze do pigmentacji – postaw na bezpieczeństwo i piękny efekt

Wykonane ze stali chirurgicznej najwyższej jakości igły akupunkturowe to wybór dla profesjonalistów, dla których liczy się  precyzyjna i bezpieczna praca z makijażem permanentnym. W naszej ofercie znajdziesz modele typu B oraz typu J, pochodzące od uznanej w branży marki SEIRIN

Pigmenty do makijażu permanentnego – najnowsza technologi barwników

W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne pigmenty do makijażu permanentnego. To barwniki do brwi, ust, czy powiek posiadające innowacyjną recepturę, która zapewnia piękny i trwały efekt bez przerysowań. Doskonała głębia kolorów i wspaniałe podkreślenie możliwe jest dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii i prawidłowej gęstości tuszu. Zapewnisz swoim klientkom trwały efekt na długi czas.

Technologia NOVOXX® pozwala zachować czystość mikrobiologiczną, dzięki czemu działa przeciwzapalnie, a proces gojenia się pigmentacji jest zdecydowanie szybszy i łagodniejszy. Dzięki temu barwnik pozostaje pod skórą, zapewniając wyraźniejszy efekt. Każdy nasz produkt wolny jest także od substancji takich jak alkohol, tlenek żelaza czy konserwanty, które mogłyby wywoływać niepożądane efekty w postaci podrażnień i reakcji alergicznych

W naszym sklepie internetowym osiadamy szeroki wybór pigmentów wykorzystywanych do:

  • makijażu permanentnego brwi (maszyna),
  • microbladingu brwi,
  • makijażu permanentnego ust,
  • makijażu permanentnego powiek,
  • medycznej pigmentacji.

Nasz asortyment powoli Ci wyposażyć się we wszystko, czego potrzebujesz do swojego salonu kosmetycznego – od maszyn PMUdo pigmentacji, po najdrobniejsze akcesoria. Zapraszamy – Hanami Pigments.