Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Opole

Zabawki Djeco dostępne w sklepie online Edukatorek.pl. Sprawdź nasze pomysły na prezent dla dziecka

Zabawki edukacyjne i terapeutyczne mogą być dobrym pomysłem jako prezent urodzinowy lub świąteczny dla malucha. Nic tak bardziej go nie rozwesela, jak nowa zabawka. Ważne jest jednak to, aby były z niej wymierne korzyści. Sklep z zabawkami dla dzieci Edukatorek, w swojej bogatej ofercie, przygotował dla rodziców wyjątkowe zabawki od znanych marek. Starannie wyselekcjonowane, wspierające rozwój psychofizyczny dziecka edukacyjne zabawki, zapewnią mu wielogodzinną radość i usatysfakcjonują rodziców. Zobacz przygotowane przez nas propozycje na prezent.

Zabawki edukacyjne dla dzieci - nauka poprzez zabawę

Beztroska zabawa połączona z efektywnym rozwojem emocjonalnym, zmysłowym, poznawczym, manualnym i zręcznościowym? To możliwe z zabawkami od Edukatorka. Założycielami sklepu są rodzice czwórki dzieci, którzy dobrze wiedzą, co jest istotne dla rozwoju maluchów. Właśnie w tym celu powstał sklep internetowy - stworzony specjalnie dla maluchów.

Bogata oferta Edukatorka zawiera zabawki terapeutyczne i edukacyjne, m.in. znane na całym świecie zabawki DJECO. To francuska marka, która powstała w 1954 roku w Paryżu. Ich zabawki mają nieszablonowy i oryginalny design. Od razu przypadły do gustu dzieciom. Dzięki współpracy z ilustratorami dla dzieci i młodzieży powstają zabawki, które czarują wyglądem i dostarczają mnóstwa frajdy. 

Zabawki Djeco dla każdej grupy wiekowej

W sklepie Edukatorek marka Djeco występuje w ponad tysiącu zabawek. Są one przeznaczone już dla niemowlaków, aby zabawa zaczynała się już od pierwszych chwil na świecie. Z tego powodu Djeco oferuje rodzicom zakup zabawek sensoryczno - motorycznych dla niemowląt i małych dzieci, m.in. jako wyprawka dla noworodka. Taki zestaw dla przyszłych rodziców składać się może ze smoczka uspokajającego, gryzaka oraz przytulanki.

Djeco to producent zabawek z tradycjami, który wielokrotnie zdobywał nagrody za swoje produkty. Wyjątkowa estetyka i kreatywność w połączeniu z ciekawymi barwami, wzbudza w dziecku ciekawość i pobudza wyobraźnię dziecka. Niezależnie od wieku. Bo najlepsza nauka jest poprzez zabawę!

Ćwicz razem z dzieckiem i rozwijaj jego umiejętności

Nasze dzieci potrzebują zainteresowania rodziców, aby były szczęśliwe. To od nich powinien nauczyć się najwięcej. Wspólne gry i zabawy przybliżają go do zdobycia nowych umiejętności. Gry zręcznościowe, układanie puzzli, budowanie z drewnianych klocków - to zajęcia, które ćwiczą jego umysł i zdolności manualne wraz z pamięcią. 

Dziecko najwięcej pojmuje w pierwszych latach życia. Z tego powodu warto w pełni wykorzystać ten czas. Zabawki edukacyjne i terapeutyczne od Edukatorka stymulują mózg i powoli wprowadzają malucha w świat zabawek. Łączą zatem przyjemne z pożytecznym. W ten sposób zabawa będzie dla dziecka wypełniona radością i skuteczną formą przemycenia jemu nieco nauki.

Zobacz więcej propozycji zabawek w sklepie Edukatorek i wspomóż prawidłowy rozwój Twojej pociechy.