Trwają 23. Opolskie Dni Seniora. Z tej okazji organizatorzy przygotowali mnóstwo sportowych zmagań i atrakcji. To między innymi turniej w kręgle, boule, nordic walking. Kolejny raz opolscy seniorzy pokazali, że tu nie liczy się wygrana, ale dobra zabawa. Przedsięwzięcie swoim patronatem objął Komendant Miejski Policji w Opolu mł. insp. Rafał Drozdowski.

W miniony wtorek i środę (14 i 15 września) zakończyły się Finały Mistrzostw Seniorów w boule i kręgle. Seniorzy w kilkuosobowych drużynach walczyli o puchar i miejsce na podium. I choć jak sami przyznają - najważniejsza jest dobra zabawa, to z dumą zwycięskie drużyny stawały do dekoracji. Nagrody za zajęcie pierwszych miejsc ufundował Komendant Miejski Policji w Opolu.

Aktywna forma integracji i wypoczynku jest wizytówką opolskich seniorów. To osoby pełne pomysłów, chęci dążenia do zmian i poprawy jakości życia. Policjanci komendy miejskiej chętnie biorą udział we wspólnych projektach, współtworzą nowe pomysły, dzięki którym seniorzy mogą czuć się w naszym mieście bezpiecznie. Przedsięwzięcie swoim patronatem objął Komendant Miejski Policji w Opolu mł. insp. Rafał Drozdowski.

Spotkanie z opolskimi seniorami zawsze jest dobrą okazją do tego, aby przypomnieć o tym jak nie dać się oszukać. Wciąż bowiem dzwonią fałszywi rozmówcy, których celem jest wyłudzić od osób starszych pieniądze.