Urząd Miasta Opola ma przyjemność zaprosić nauczycieli wszystkich szczebli i przedmiotów nauczania z placówek publicznych na bezpłatne szkolenie z zakresu skutków spalania odpadów w domowych piecach.

Szkolenie podzielone będzie na 3 grupy i odbędzie się w następujących terminach:
– Nauczyciele klas 1-3 w szkołach podstawowych 06.2019 (poniedziałek) w godzinach 8.00 – 11.00
Nauczyciele klas 4-8 w szkołach podstawowych 06.2019 (poniedziałek) w godzinach 12.00 – 15.00
Nauczyciele szkół ponadpodstawowych 06.2019 (wtorek) w godzinach 8.00 – 11.00

Szkolenie odbędzie się w auli (sala nr 1.7) Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji przy ul. Głogowskiej 27 w Opolu

Celem szkolenia jest kompleksowe zaprezentowanie problematyki spalania odpadów. Uczestnicy szkolenia wysłuchają multimedialnego wykładu na temat przyczyn i konsekwencji spalania odpadów oraz możliwości przeciwdziałania temu negatywnemu zjawisku społecznemu, zapoznają się z różnymi sposobami nauczania w tym zakresie w określonych grupach wiekowych uczniów oraz będą mieli możliwość sprawdzenia nabytej wiedzy. Szkolenie poprowadzi Opolskie Centrum Zarządzania Projektami.

Po szkoleniu uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz certyfikaty. Podczas szkolenia zapewniamy przerwę kawową.

Chęć uczestnictwa w szkoleniu należy zgłaszać za pośrednictwem załączonej karty zgłoszeniowej, której wzór znajduje się na dole niniejszej strony do dnia 10. czerwca na adres email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z Panem Sebastianem Smolińskim (tel. 77 45 11 819). Zapytania można również kierować na adres email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu pn. Wspólna akcja segregacja – działania informacyjno – edukacyjne dotyczące gospodarki odpadami w gminach Opole, Komprachcice i Turawa” i jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.