Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Opole

Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Opola oraz Centrum Informacyjno – Edukacyjne ,,Senior w Opolu“ organizuje II edycję konkursu „Miejsca Przyjazne Seniorom i Osobom Niepełnosprawnym w Opolu”.

Przedmiotem konkursu jest wyróżnienie i promowanie miejsc w Opolu, w których seniorzy i osoby niepełnosprawne dobrze się czują, są traktowane życzliwie, mogą skorzystać z najwyższej jakości usług kierowanych do nich. Konkurs kierowany jest do instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, podmiotów i osób prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta Opola otwartych na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych.

W ramach konkursu nagradzane są instytucje publiczne, organizacje pozarządowe, podmioty i osoby prowadzące działalność gospodarczą, które wykażą, że prowadzona działalność przyczynia się do przełamywania barier: architektonicznych, komunikacyjnych, ekonomicznych, społecznych, z którymi borykają się osoby starsze oraz niepełnosprawne. Konkurs „Miejsca Przyjazne Seniorom i osobom Niepełnosprawnym w Opolu” – edycja 2019 prowadzony jest w następujących kategoriach: Usługi publiczne, Zdrowie, Kultura i sztuka, Sport i rekreacja, Gastronomia, Usługi różne.

Formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć osobiście lub listownie na adres: Centrum Informacyjno – Edukacyjne ,,Senior w Opolu” ul. Nysy Łużyckiej 7a, 45-034 Opole lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularze zgłoszeniowe przyjmowane będą przez organizatora do dnia 30 kwietnia 2019 r. do godz. 15:00 (decyduje data i godzina wpływu formularza). Finał konkursu oraz wręczenie certyfikatów odbędzie się w trakcie obchodów XXI Opolskich Dni Seniora.

W załączeniu: Regulamin konkursu .