Policja Opole: Wyjaśniamy okoliczności tragicznej śmierci 4-latki i jej 3-letniego brata
Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Opolu ustalają okoliczności tragicznej śmierci dwojga dzieci, których ciała ujawniono w jednym z mieszkań na obrzeżach Opola. Do tego makabrycznego zdarzenia doszło wczoraj chwilę przed godziną 17:00. Śledztwo tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Opolu.
Informacja o tym tragicznym zdarzeniu wpłynęła do opolskich policjantów wczoraj (29 sierpnia) chwilę przed godziną 17:00. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Opola świadkowie ujawnili zwłoki dwojga małych dzieci. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policji. Niestety, najczarniejszy scenariusz potwierdził się.
Funkcjonariusze wewnątrz mieszkania znaleźli ciała dwojga dzieci w wieku 3 i 4 lat, oraz znajdująca się w ciężkim stanie kobietę. Wezwany na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego przywrócił funkcje życiowe 34-latki, która następnie została przetransportowana w asyście policjantów do szpitala. Niestety, lekarz potwierdził zgon 4-letniej dziewczynki i jej o rok młodszego brata.
O sprawie natychmiast został powiadomiony prokurator, który nadzorował wykonywane przez grupę dochodzeniowo-śledczą czynności. Zabezpieczenie śladów i pierwsze przesłuchania świadków trwały do późnych godzin wieczornych. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań, natomiast śledztwo w tej sprawie pozwoli odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną tak tragicznych zdarzeń.
Komenda Miejska Policji w Opolu,
opole.policja.gov.pl/opo/kmp-opole/aktualnosci/102311,Wyjasniamy-okolicznosci-tragicznej-smierci-4-latki-i-jej-3-letniego-brata.html
Ostatnie Artykuły

Polder Żelazna zwiększy ochronę Opola. Pojemność wzrośnie niemal trzykrotnie

Nowy most w Głuchołazach przywrócił przejazd po powodzi

W Opolu rozmawiają o miliardach na bezpieczeństwo i odporność regionu

28 awansów i odznaczenia. Policjanci świętowali w Kędzierzynie-Koźlu

Pojechał po partnerkę z odwyku. Miał dożywotni zakaz i był poszukiwany

Remont Nysy Łużyckiej zwęzi przejazd przez most w Opolu

Ponad 2 promile za kierownicą - pracownica stacji wezwała policję

Dziewczynka zmarła w szpitalu. Matka usłyszała zarzut

Miał potrącić bociana i odjechać. Policjanci znaleźli rannego ptaka w Turawie

Krwiobus stanie przed dworcem w Opolu. Policja pokaże sprzęt

Tajga i Tundra kończą rok. W opolskim zoo ruszy też fundacja

Oferta pracy zamieniła się w zarzuty. 32-latka woziła gotówkę oszustów

Areszt dla 38-latka z powiatu opolskiego. Spalił samochód partnerki

Czteroletnia dziewczynka zmarła w Gogolinie. Matka została zatrzymana
Przydatne dane teleadresowe
- Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki - kontakt, godziny, informacje
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu - kontakt, godziny, wsparcie dla rodzin i osób w kryzysie
- Wodociągi i Kanalizacja w Opolu - kontakt, eBOK, awarie i jakość wody
- Filia Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Opolu - kontakt, godziny, informacje
- Straż Miejska w Opolu - kontakt, telefon alarmowy 986, zgłoszenia interwencji
- Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów w Opolu - kontakt, godziny, zakres działania
