Każdy z nas potrzebuje mobilności – czy to w kontekście realizacji celów zawodowych, czy prywatnych. Bez samochodu, jak bez ręki, dlatego też niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego samochodu, czy chcesz wzmocnić swoją firmową flotę pojazdów, powinieneś zastanowić się nad opcją, jaką jest wynajem samochodu długoterminowy. Jego rosnąca z roku na rok popularność nie jest przypadkowa – daje ogrom możliwości i powoduje, że zyskujesz liczne korzyści. Oto kilka najważniejszych!

Jakie korzyści daje wynajem samochodu długoterminowy?

Po pierwsze – Możliwość wynajmu nowoczesnego samochodu

Wynajem samochodu długoterminowy cieszy się wielką popularnością przede wszystkim z tego względu, że umożliwia skorzystania z dowolnego pojazdu – zarówno ze średniej, jak i najwyższej półki, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz więc wybrać wypożyczalnię samochodów luksusowych, które zaoferuje Ci fabrycznie nowe, najnowsze modele BMW, Audi czy Lexus, jak również tę, która pozwoli Ci korzystać z tanich aut używanych. W każdym z przypadków zyskasz pewność tego, że korzystasz z pojazdu sprawnego technicznie, który zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Co więcej – niektóre wypożyczalnie oferują nawet wynajem samochodów dostawczych czy busów, co również może być niezwykle przydatne, szczególnie w przypadku prowadzenia firmy.

Po drugie – Liczne usługi dodatkowe w ramach wynajmu

Nowoczesne wypożyczalnie, oferujące najem długoterminowy, zadbają o pełne dopasowanie oferty do Twoich potrzeb. Jest to możliwe np. dzięki pakietom oferowanych usług, w ramach których skorzystasz z różnych korzyści. Najbardziej satysfakcjonujące są pakiety średnie i najwyższe, ponieważ to w ich ramach możesz korzystać np. z pełnego pakietu ubezpieczeń, samochodu zastępczego, bezpłatnych usług serwisowych, a nawet opon zimowych. Oczywiście to, który wybierzesz, zależy tylko od Twoich potrzeb, a także możliwości finansowych.

Po trzecie – Atrakcyjne ceny wynajmu

Kilkaset złotych miesięcznie to stawka bardzo korzystna, szczególnie wtedy, gdy porównasz swój całkowity koszt do kosztu kupna nowego pojazdu. Dzięki ogromnej różnorodności wypożyczalni oraz możliwości, jakie Ci dają, masz tutaj niemal nieograniczony wybór. Musisz też pamiętać, że długoterminowy wynajem samochodów można zaliczyć do kosztu uzyskania przychodu, co będzie dla Ciebie niezwykle opłacalne w przypadku prowadzenia firmy i optymalizacji kosztów!

Po czwarte – Proste i szybkie formalności

Jeżeli chcesz wynająć samochód, wystarczy wejść na stronę internetową wypożyczalni i skorzystać z formularza rezerwacji – to za jego pomocą wybierasz termin wynajmu, model samochodu oraz wszelkie warunki współpracy, które będą Cię interesować. Cały proces trwa zaledwie kilka minut, a jego zwieńczeniem jest podpisanie umowy. To odbywa się w momencie odebrania samochodu, więc nie tracisz czasu na zbędne formalności. A jak wiesz, czas to pieniądz.

Po piąte – Elastyczna oferta

Wynajem długoterminowy samochodu to usługa w pełni dopasowywana do potrzeb wynajmującego i właśnie dzięki temu cieszy się tak dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Możesz np. zwiększyć limit kilometrów, by w jeszcze większym komforcie korzystać z pojazdu, a nawet masz możliwość wyjazdu za granicę – wystarczy tylko poinformować o tym wypożyczalnię i uzyskać zgodę, co nie będzie stanowiło problemu. Nowoczesne wypożyczalnie świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie co sprawia, że branża rent a car rośnie w siłę z roku na rok.

Po szóste – Dowolność działań po zakończeniu umowy

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i kiedykolwiek korzystałeś z usług leasingu wiesz z pewnością, że po zakończeniu tego rodzaju umowy, musisz wykupić samochód na własność. W przypadku długoterminowego wynajmu aut nie ma takiej konieczności – możesz przedłużyć wynajem (również korzystając z zupełnie nowego samochodu) albo po prostu zakończyć współpracę. Bez jakichkolwiek dodatkowych formalności czy kosztów.

1000 Znaków do wykorzystania