Wynajem samochodu nie musi być związany z wysokim kosztem – także w Warszawie możemy wypożyczyć pojazd bez przepłacania!

Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej słów typu „wynajem samochodu Warszawa” można zobaczyć od razu, że do dyspozycji mamy wiele różnych ofert. Wystarczy zaledwie parę minut, aby wybrać wypożyczalnię, a potem zarezerwować pojazd.

Na taką usługę decyduje się coraz więcej osób przyjeżdżających do stolicy, zarówno w celach biznesowych, jak również turystycznych. Własne auto to większy komfort podróżowania – bez sprawdzania rozkładów jazdy komunikacji miejskiej.

Z jakimi cenami wynajmu samochodu w stolicy musimy się liczyć?

Ile kosztuje wynajem samochodu w Warszawie na jeden dzień?

Miejskie auto za mniej niż 100 złotych na dobę

Gdy nie potrzebujemy samochodu wyższej klasy i zadowoli nas kompaktowy model miejski, w takim przypadku nie musimy przeznaczać na wynajem więcej niż 100 złotych za dobę.

W wielu wypożyczalniach oferujących pojazdy klasy A oraz B możemy zapłacić nawet około 70-80 złotych za jeden dzień wynajmu. Kaucja za pojazd również nie będzie wysoka – zwykle to wydatek rzędu 500-1000 złotych.

Jeżeli będziemy chcieli wynająć samochód wyższej klasy, w takim przypadku cena będzie już wyższa – nawet do około 500 złotych za jeden dzień. Kaucja także będzie odpowiednio wyższa.

Wynajmujesz auto? Sprawdź szczegóły oferty!

Niezależnie od tego, gdzie chcemy zdecydować się na wynajem samochodu, powinniśmy zawsze zapoznać się ze szczegółami oferty, w tym z jej regulaminem, a także z umową.

Zwróćmy uwagę, czy wypożyczamy auto z limitem kilometrów, a także na dostępny zakres ubezpieczeń. Gdy chcemy podróżować jeszcze bezpieczniej, możemy zakupić dodatkowe polisy.