Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Opole

8 kwietnia br. na hali sportowej w Niemodlinie odbyły się rozgrywki w halowej piłce nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu. W przyjacielskiej rywalizacji wzięło udział sześć drużyn policyjnych z jednostek podległych komendzie miejskiej. Na koniec wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięska drużyna z rąk komendanta podinsp. Rafała Drozdowskiego odebrała zasłużony puchar.

Od pierwszego starcia zauważalny był bardzo wysoki poziom gry zawodników. Nasi koledzy prowadzili zażarty bój w każdej minucie rozgrywek. Batalie toczone przez zawodników umocniły ich przyjaźń, a pokonanych skłoniły do jeszcze większej pracy nad swoimi zdolnościami.

Wynik rozgrywek nie był jednak najważniejszy. Wszystkich obecnych połączyła wspólna pasja-piłka nożna. Zmagania w duchu sportowej rywalizacji umocniły więzi pomiędzy policjantami. Była to też fantastyczna forma relaksu, niezbędnego w tak stresującej służbie.

Gratulujemy zwycięzcom turnieju -  reprezentantom Komisariatu Policji w Niemodlinie. Ich doskonałe umiejętności oraz niesamowity upór w dążeniu do celu dały im zasłużone I miejsce. Na zwycięskim podium stanęli też policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zajmując 2 miejsce, oraz funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Opolu którzy wypracowali sobie 3 miejsce.

Puchar zwycięzcom wręczył sam Komendant Miejski Policji w Opolu – podinsp. Rafał Drozdowski.

 

  • Komendant Miejski Policji w Opolu gratuluje zawodnikom.
  • Komendant Miejski Policji w Opolu podinsp. Rafał Drozdowski gratuluje zawodnikom - policjantom
  • Zwycięska drużyna z KP Niemodlin cieszy się ze zwycięstwa podnosząc puchar do góry