Transport międzynarodowy Opole — gdzie szukać przewoźnika w Opolu?

Profesjonalny transport międzynarodowy to szczególna forma usługi, która może okazać się przydatna, przy chęci przewiezienia produktów lub osób do innego państwa. Opole nie jest co prawda aż tak bardzo oddalone od granicy naszego kraju, ale szczególnie przy większych zleceniach, lepiej zdać się na pomoc specjalistów. Przedstawiamy więc poniżej kilku przewoźników z okolic Opola, którzy zajmują się transportem międzynarodowym.

Transport międzynarodowy z Fracht

Wybierając firmę do usług transportu międzynarodowego, warto zwrócić uwagę nie tylko na to, czy posiada ona odpowiednie licencje, ale również, czy ma ona wystarczające doświadczenie. Fracht to przewoźnik, który działa na rynku już od 1992 roku, a jego biuro zarządu znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Góralskiej 30. Warto również wspomnieć, że przewoźnik ten na bieżąco zajmuje się nie tylko standardowymi przewozami. Fachowcy z fracht.pl oprócz standardowego transportu międzynarodowego drogowego realizują również logistykę mebli, transport ponadgabarytowy, a nawet chłodniczy. Dobrze więc wspomnieć, że ich flota składa się z 60 pojazdów, w tym z chłodni, używanych do transportu żywności mrożonej czy rzeźb lodowych.

Transport międzynarodowy osób z Berland

Przewóz produktów żywnościowych lub materiałów budowlanych to istotna kwestia, ale nie można zapominać, że transport międzynarodowy osób również wymaga szczególnej uwagi. Wybierając przewoźnika, decydujemy bowiem, komu powierzymy swoje bezpieczeństwo na czas podróży poza granice kraju. Jeśli szukasz doświadczonego w transporcie międzynarodowym przewoźnika, firma Berland posiada swoją siedzibę we wsi Domecko, niedaleko Opola, przy ulicy Opolskiej 11. Flota tego przedsiębiorcy składa się głównie ze średniej wielkości busów osobowych, które kursują między Polską i Niemcami, a pasażerowie mogą być odbierani nawet z domu.

Busy do Holandii i Niemiec Arnold

Nie da się ukryć, że transport międzynarodowy często może oznaczać nawet bardzo długą podróż. Aspektu tego nie da się za bardzo pominąć, lecz możliwe jest zadbanie o jak najbardziej komfortowe warunki, szczególnie podczas przewozu osób. Firma Arnold Holenderski Express działa już na polskim rynku od ponad 20. lat i swoje przewozy realizuje z wykorzystaniem dużych i przestronnych busów, w których pasażerowie mogą liczyć na osobne fotele. Ich siedziba znajduje się w Opolu przy ulicy Wspólnej 9, a czynna jest ona od poniedziałku do piątku między 9 i 20 oraz w soboty od 9 do 15:30.

Jak więc widać, jeśli szukasz firmy od transportu międzynarodowego i jesteś z Opola, specjalistów da się znaleźć już w najbliższej okolicy. Jeśli potrzebujesz przewieźć ładunki przemysłowe, ale także chciałbyś zrealizować przewóz ponadgabarytowy czy skorzystać z chłodni, możesz skontaktować się z firmą Fracht z Wrocławia. Planując transport międzynarodowy osób, firmy z okolicy, o których warto pamiętać to Berland oraz Arnold Holenderski Express.