Idealne prezenty do 100 zł. Przeczytaj nasz poradnik i kupuj podarki z głową

Wydanie do kilkuset złotych na kompletnie nietrafiony prezent nie będzie sztuką. Sztuką jest kupno idealnie dopasowanego do obdarowywanej osoby upominku, który nie zdrenażuje Twojego budżetu. Jeżeli masz w ręku przysłowiowe wolne 100 zł i zastanawiasz się, co możesz w tej kwocie zamówić, ten artykuł powstał z myślą właśnie o Tobie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka niezwykle sprawdzonych inspiracji prezentowych. Śmiało skorzystaj z nich. I to niezależnie od okazji, z jakiej przygotowujesz tego typu akcesoria. Zapraszamy do lektury!

Na samym początku wyjaśniamy, czym są trafione prezenty

Zanim przedstawimy sprawdzone propozycje prezentowe w maksymalnym budżecie 100 zł, musisz wiedzieć, że trafiony upominek to nie tylko kwota widoczna na paragonie sklepowym. Jeśli chcesz powiedzieć o wybranych akcesoriach, że zostały zamówione z myślą o konkretnej osobie, należy w pierwszej kolejności dopasować gadżet pod zainteresowania, pracę czy choćby aspekt przydatności w życiu codziennym. Tylko takie prezenty nie zostaną zapomniane po kilku dniach od momentu wręczenia. Niezwykle istotną kwestią będzie także miejsce zakupu podarków. W rekomendowanym przez Klientów sklepie internetowym MURRANO otrzymasz ogromny wybór akcesoriów na każdą okazję. Dzięki temu będziesz w stanie maksymalnie dopasować prezent pod wybraną osobę i to bez obawy, że zamówione akcesorium nie sprawdzi się przy uroczystości o charakterze formalnym lub zdecydowanie luźniejszym.

Prezenty fotograficzne za maksymalnie 100 zł – to absolutny hit sprzedaży

W wielu przypadkach za trafionym prezentem, oprócz wcześniej wspomnianej kwestii dopasowania do konkretnej osoby, stoi również personalizacja gadżetu. Czym to zrobić najlepiej? Oczywiście, że zdjęciem. Zwłaszcza, jeżeli posiadasz wspólne fotografie z obdarowywaną osobą, chociaż w takim przypadku świetnie sprawdzą się też grafiki stricte nawiązujące do solenizantów bądź bliskich Ci osób celebrujących ważną chwilę w życiu. Foto prezenty ze sklepu Murrano do maksymalnie stu złotych to chociażby ramki w formie ledowych lampek, spersonalizowane albumy fotograficzne czy okolicznościowe postery. Mając w ręku jedynie stówkę możesz również postawić na ozdobienie innych wcześniej wybranych akcesoriów zdjęciem. Tym bardziej, że w sklepie MURRANO będzie to zupełnie darmowa opcja, z której po prostu musisz skorzystać. Nie musimy nikogo dodatkowo przekonywać, że tego typu wybory charakteryzują się zwiększoną wartością sentymentalną. Kup spersonalizowany prezent i na własnej skórze przekonaj się, że jest ona o wiele cenniejsza niż ta mocno wygórowana kwota na sklepowym paragonie.

Prezenty fotograficzne za maksymalnie 100 zł – to absolutny hit sprzedaży

Perfekcyjny upominek dla kobiety do 100 zł. Te prezenty muszą zwrócić Twoją uwagę

Fotograficzne prezenty są uniwersalne w swoim zastosowaniu, ale w pozostałych sytuacjach warto uwzględnić płeć obdarowywanej osoby. Co możesz kupić w budżecie 100 zł dla ważnej w Twoim życiu kobiety? Spersonalizowana szkatułka sprawdzi się wręcz doskonale. Identycznie powiemy o drobnych, ale bardzo praktycznych akcesoriach: kubki termiczne, naszyjniki, bransoletki, zestawy kieliszków do wina. Miej to na uwadze w trakcie zakupów.

Perfekcyjny upominek dla kobiety do 100 zł. Te prezenty muszą zwrócić Twoją uwagę

Odliczone 100 zł na prezent dla niego? Również znajdziemy kilka ciekawych inspiracji

A wśród nich spersonalizowane szklanki do ulubionego alkoholu, praktyczne narzędzia zamknięte w minimalistycznym etui, karafki, poduszki z dedykacją czy chociażby portfele. Pamiętaj. Każdy mężczyzna dosłownie uwielbia gadżety, z których może korzystać każdego dnia. Ich największy wybór, także z ograniczonym budżetem do 100 zł, znajdziesz w sklepie internetowym MURRANO.