Poniżej publikujemy listę osób poszukiwanych przez policjantów z Komisariatu I Policji w Opolu. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania poszukiwanych, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 35 50 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Waldemar DOBROWOLSKI

s. Horst

59 lat

zam. Opole

Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego (art. 209 par. 1 KK)

 

 

 

 

Marek FEDOROWICZ

s. Arnold

61 lat

zam. Opole

Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Chorzowie za poświadczenie nieprawdy (art. 271 par.3 KK)

 

 

 

,

Mariusz SOPEL

s. Jan

49 lat

Zam. Opole

Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Opolu za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego ( art. 209 par. 1 KK)

 

 

 

 

 

Andrzej DOBOSZ

s. Ryszard

57 lat

zam. Opole

Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy Warszawa Praga Południe za przywłaszczenie (art. 284 par. 2 KK)

 

 

 

 

Manfred SZELER

s. Alferd

66 lat

zam. Opole

Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Opolu za oszustwo (art. 286 par.1 KK)

 

 

 

 

Marcin WIERZBOWIECKI

s. Wiesław

45 lat

zam. Opole

Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Opolu za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości (art. 178a par. 1 KK)

 

 

 

 

 

Łukasz POKRYWIECKI

s. Wojciech

30 lat

zam. Opole

Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokurature Rejonową w Opolu za spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu (art.157 par. 1 KK)

 

 

 

 

Mariusz ŚLĘCZKA

s. Tadeusz

37 lat

zam. Opole

Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Opolu za kradzież (art. 280 par. 1 KK)

 

 

 

 

Piotr ZADROŻNY

s. Wiesław

28 lat

zam. Opole

Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Opolu za kradzież z włamaniem (art. 279 par. 1 KK)

 

 

 

 

 

Powyższe osoby do chwili obecnej nie stawiły się w zakładzie karnymi, ukrywają się przed organami ścigania, dlatego sąd wydał za nimi listy gończe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 35 50 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Jednocześnie przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zapewniamy zachowanie tajemnicy co do osoby informującej.