Czym zaskoczyć Dziadków w dniu ich święta?

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które obchodzi niemal każdy wnuczek i wnuczka! W tym wypadku liczy się serce, które wkładasz w stworzenie bądź skompletowanie prezentu. Warto zastanowić się co sprawiłoby naszym bliskim radość i obdarować ich niezapomnianym prezentem. Poniżej prezentujemy kilka sprawdzonych pomysłów na prezent dla Babci i Dziadka, które z pewnością wywołają uśmiech na ich twarzy. Zapraszamy do zapoznania się z listą.

Babcie kochają wspomnienia!

Nikt bardziej od babci nie kocha wspomnień i możliwości wracania do chwil pełnych radości. W związku z tym prezentujemy poniżej kilka propozycji na prezent, które pozwolą zachować radosne chwile jak najdłużej.

  • Ramka na zdjęcia – To jeden z najpopularniejszych prezentów. Wystarczy, że wybierzesz idealnie pasującą ramkę i włożysz do środka piękne, wspólne zdjęcie. Możesz również pokusić się o dedykację z tyłu ramki. W ten sposób Twoja Babcia nie tylko codziennie będzie mogła zerkać na wasz wspólny obrazek, ale również wracać wspomnieniami do wspólnych momentów, kiedy tylko będzie chciała.
  • Album na zdjęcia – jeśli tych wspólnych kadrów jest więcej, zdecydowanie warto postawić na album. Szukając idealnego modelu zwróć uwagę by miał on możliwość umieszczenia komentarza przy zdjęciu. W ten sposób przypomnisz Babci wspólny moment, gdzie dokładnie się wydarzył. Dodając datę, możesz ułożyć całą historię chronologicznie. Dobrym pomysłem są również zabawne komentarze, tak by podczas lektury Babcia uśmiechała się przy każdej fotografii.
  • Fotoobraz na bazie własnego zdjęcia – jeśli macie wiele wspomnień warto zdecydować się na ich utrwalenie również na płótnie. Obraz taki możesz zamówić w różnych wymiarach. Możesz powiesić go z Babcią w dowolnym miejscu w domu – w sypialni, kuchni czy salonie. Możesz także zdecydować się na kilka mniejszych obrazków i stworzyć z nich efektowny kolaż. Będzie to doskonała pamiątka na lata.

Sprawdź najlepsze prezenty dla Babci: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-babci

Dziadkowie kochają robótki!

Ah ci dziadkowie! Potrafią naprawić wszystko i znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Dzień Dziadka to więc doskonały czas by pokazać im, że to dostrzegamy i sprezentować im niespodzianki, które pozwolą rozwijać ich pasje! Poniżej znajdziesz kilka propozycji.

  • Modele do sklejania – to dla wielu starszych panów wspomnienie dzieciństwa. Zdecyduj się na model, który sprawi radość Twojemu Dziadkowi. Jeśli kocha samoloty – poszukaj takiego, o którym marzy, jeśli z kolei ceni samochody – możesz zdecydować się na modny model porsche lub ferrari. W tej dziedzinie prezentów znajdziesz również różnego rodzaju budowle z całego świata, które możesz kolekcjonować wraz z Dziadkiem z roku na rok.
  • Sprzęt do majsterkowania – Dziadek lubi grzebać we wszystkim co się da naprawić? Pokaż mu, że podzielasz i akceptujesz jego pasję. Zorientuj się co sprawiłoby mu radość i poszukaj tego w sklepie online. Nie ma nic lepszego jak zadowolony dziadek!
  • Sprzęt do wędkowania – wielu z naszych Dziadków lubi popołudniami oddawać się swojemu hobby nad pobliskim jeziorem łowiąc ryby. Jeśli Twój Dziadek należy do tego grona, zdecydowanie możesz pójść w tym kierunku, kupując mu nowe haczyki czy wygodne krzesełko do wędkowania.

Tu znajdziesz prezent dla Dziadka: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-dziadka