Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Opole

Namysłowscy policjanci stworzyli nowy challenge, aby wesprzeć rodzinę tragicznie zmarłego kolegi. Cel jest prosty – zebrać pieniądze potrzebne dla żony i dzieci, zmarłego w wypadku drogowym mł. asp. Bogusza Karabana. Do akcji od razu przyłączyli się namysłowscy strażacy.

Mimo, że Bogusz nigdy nie służył w namysłowskiej komendzie, znaliśmy się ze szkoły i podwórka. Jako koledzy i przyjaciele, namysłowscy policjanci stworzyli inicjatywę niosącą pomoc i wsparcie jego rodzinie - żonie Ani i dwójce malutkich dzieci.

Policjanci wspólnie z namysłowskimi strażakami stworzyli challenge „Pomoc dla rodziny Bogusza”. Zasady są proste i znane jak przy każdym challenge'u. Po otrzymaniu nominacji, należy wykonać dowolne ćwiczenie i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla rodziny zmarłego policjanta. W tym trudnym czasie, każda złotówka jest ważna, aby zapewnić rodzinie godne warunki do życia, po utracie męża i taty.

Do wsparcia zainicjowanej akcji, namysłowscy mundurowi zaprosili kolejnych funkcjonariuszy z jednostek policji w Opolu, Kluczborku i Głubczycach oraz lokalnych samorządowców ze starostwa i urzędu miejskiego w Namysłowie.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia inicjatywy pomocy dla rodziny naszego przyjaciela. Została zorganizowana zbiórka pieniędzy, aby pomóc im w tym trudnym czasie. Każdy, kto chce wesprzeć rodzinę Bogusza, może wpłacać pieniądze na konto zbiórki: Pomoc Ani i dzieciakom po śmierci Bogusza | zrzutka.pl

 

  • Umundurowani policjanci i strażacy robią pompki na placu, w tle radiowozy.
  • Umundurowany policjant stoi przed kamerą, w tla inni policjanci i strażacy.
  • Biały budynek z logiem policji i tablicą informacyjną.