Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Opole

Stabilne zatrudnienie, praca dająca wiele satysfakcji oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji – to tylko niektóre aspekty związane ze służbą w Policji. Do tego uposażenie, które na starcie wynosi blisko 3880 zł na rękę. Profitów wynagradzających trud służby jest wiele. I chociaż ta wymagająca profesja nie jest dla każdego – rozpocznij proces rekrutacji i daj szansę specjalistom, którzy ocenią Twoje predyspozycje do tego zawodu.

Służba w naszych szeregach daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją — dużo wymagający i dużo dający w zamian. Słuzba w tej formacji daje wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Dokumenty które uruchomią proces rekrutacji można złożyć nie tylko w Komendzie Miejskiej Policji w Opolu, ale także w komisariatach w mieście oraz jednostkach Policji w Niemodlinie, Ozimku czy Dobrzeniu Wielkim. Więcej informacji dotyczących samego doboru do służby znajdziesz na stronie https://praca.policja.pl/pwp/rekrutacja