"Biały ząbek"

Informujemy, że Miasto Opole finansuje Program zapobiegania próchnicy i chorobom dziąseł u dzieci w wieku przedszkolnym pn. „Biały ząbek”.

Celem programu jest zapobieganie powstawaniu próchnicy i chorób dziąseł u dzieci 5-6-letnich uczęszczających do przedszkoli na terenie Miasta Opola poprzez kształtowanie u dzieci właściwych nawyków higienicznych dotyczących zębów oraz jamy ustnej, a także poprzez edukację zdrowotną dzieci i ich rodziców. W ramach programu wykonywana jest także ocena stanu uzębienia dzieci.

Realizator programu:
Opolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża z siedzibą w Opolu
ul. Krakowskiej 51
tel. kontaktowy: 77 45 45 340

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z realizatorem programu lub dyrektorami przedszkoli.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl