
OGŁOSZENIE
Działając na podstawie § 6 ust. 1 uchwały nr LXVII/1268/18 Rady Miasta Opola z dnia 30 sierpnia 2018 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z Opolską Radą Działalności Pożytku Publicznego lub z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji (Dz. Urz. Woj. Opol. z 11 września 2018 r., poz. 2443)
oraz
35 uchwały nr LXVII/1267/18 Rady Miasta Opola z dnia 30 sierpnia 2018 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Miasta Opola. (Dz. Urz. Woj. Opol. z 11 września 2018 r., poz. 2442)
OGŁASZAM
rozpoczęcie AKCJI INFORMACYJNEJ
do konsultacji projektu uchwał Rady Miasta Opola:
– w sprawie określenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Opola w 2019 roku
Konsultacje będą przeprowadzone z mieszkańcami Miasta Opola, a także z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie miasta oraz Opolską Radą Działalności Pożytku Publicznego.
Akcja informacyjna prowadzona jest z wykorzystaniem:
- Oficjalnego serwisu internetowego Urzędu Miasta Opola,
- Tablic informacyjnych w Urzędzie Miasta Opola.
Konsultacje ww. projektu uchwały zostaną przeprowadzone nie wcześniej niż po upływie 5 dni od rozpoczęcia Akcji Informacyjnej.
Akcja informacyjna rozpoczyna się w dniu podania do publicznej wiadomości w oficjalnym serwisie internetowym Urzędu Miasta Opola niniejszego ogłoszenia.
Prezydent Miasta
Arkadiusz Wiśniewski