Stand-up w Opolu: Zbychu Grabowski z programem Kryzys życia średniego i open mic

1 min czytania
Obrazek przedstawia grafikę promocyjną wydarzenia Stand-up w Opolu: Zbychu Grabowski z programem Kryzys życia średniego i open mic

Zaplanowano wieczór stand-upu z udziałem Zbycha Grabowskiego, który zaprezentuje swój najnowszy program “Kryzys życia średniego”. Wydarzenie uzupełni sesja open mic, podczas której amatorzy mogą zaprezentować swoje materiały — chętni proszeni są o kontakt z prowadzącym. Pokaz skierowany jest do dorosłej publiczności.

Szczegóły wydarzenia

  • Data i godzina: Saturday, November 22, 2025 at 7:00 PM CET
  • Miejsce: Miejsce X, ul. Henryka Sienkiewicza 20 oficyna, Opole, Poland
  • Współrzędne: 50.6723122 N, 17.9228630 E
  • Uwagi dotyczące biletów: nie ma konieczności drukowania — bilety można okazać w formie elektronicznej

O artyście

Zbychu Grabowski działa w środowisku stand-upowym od 2014 roku, związany z krakowską grupą Comedy Lab. Ma na koncie udział w kilku festiwalach i programach telewizyjnych poświęconych stand-upowi. W swoich występach łączy obserwacje życia codziennego z autoironią i komentarzem społecznym.

Co warto wiedzieć przed przyjściem

  • Zakaz nagrywania: podczas występu obowiązuje zakaz rejestracji audio i video
  • Regulamin sali: osoby nietrzeźwe lub zakłócające porządek mogą zostać wyproszone bez zwrotu kosztów biletów
  • Odbiorcy: wydarzenie przeznaczone jest wyłącznie dla pełnoletnich
  • Open mic: chętni do występu podczas open mic powinni wcześniej skontaktować się z prowadzącym

O programie “Kryzys życia średniego”

W nowej odsłonie Zbychu porusza tematy związane z własnym życiem, korzystając z dystansu i humoru. Materiał opiera się na codziennych obserwacjach, autoironicznych uwagach i anegdotach, które mają oddać doświadczenia „średniego” życia z przymrużeniem oka.

Autor: info_wydarzenia