Kto w Opolu i okolicy zajmuje się sprawami o uprowadzenie dziecka?

Otwarte granice to niewątpliwa zaleta czasów, w których żyjemy. Warto jednak pamiętać, że z możliwości tak wygodnej podróży mogą korzystać również osoby o nie tak dobrych zamiarach. Uprowadzenie dziecka i wywiezienie go poza terytorium kraju zdarza się częściej, niż byśmy tego chcieli, ale warto pamiętać, że nawet z tak ciężkiej sytuacji może być wyjście. Poniżej przedstawiamy wybór specjalistów, którzy na co dzień zajmują się sprawami o uprowadzenie dziecka.

Adwokat rodzinny Wrocław od spraw o uprowadzenie dziecka

Kancelaria Adwokacka Dagmara Jurkiewicz-Hajduk zajmuje się przede wszystkim sprawami, które związane są prawem rodzinnym. Siedziba kancelarii mieści się we Wrocławiu przy ulicy Lelewela 23 lok. 6, a więc niedaleko Opola. Ta wrocławska prawniczka na co dzień styka się z problemami prawnymi, ale również z tragediami poszczególnych osób oraz całych rodzin. Szukając pomocy po uprowadzeniu dziecka za granicę, fachowcy z kancelarii adwokat rodzinny.wroclaw.pl będą w stanie udzielić Ci niezbędnych podstawowych informacji prawnych, sporządzą stosowny wniosek o powrót dziecka oraz przygotują zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Jeśli jesteś więc zainteresowany, siedziba otwarta jest od poniedziałku do piątku od 9 do 17, a także w soboty po wcześniejszym umówieniu terminu.

Kaszta & Janikowska adwokaci i radcy prawni s.c. od prawa rodzinnego

Kolejna kancelaria, która zajmuje się prawem rodzinnym i sprawami o uprowadzenie dzieci znajduje się w Opolu przy ulicy J. Słowackiego 6/11. Warto wspomnieć, że specjaliści z Kaszta & Janikowska adwokaci i radcy prawni s.c. na co dzień pracują również przy sprawach, dotyczących separacji, alimentów, ustalania miejsca pobytu dziecka po rozwodzie.

Prawo rodzinne z Lex Acta

Lex Acta to kancelaria prawna, której pracownicy działają w obrębie wielu gałęzi prawa, w tym prawa rodzinnego. Dobrze więc odwiedzić ich siedzibę we Wrocławiu przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego 4, lokal 25 lub w Opolu przy ulicy Bronisława Koraszewskiego 8/16. Warto w tym miejscu wspomnieć, że kancelaria ta, oprócz standardowych konsultacji, oferuje swoim klientom także możliwość prowadzenia rozmów w wersji online.

Izba Adwokacka w Opolu

Szukając pomocy prawnej w sprawie uprowadzenia dziecka, nie można zapominać o tym, że Izba Adwokacka w Opolu również jest miejscem, do którego warto się udać. Znajduje się ona przy ulicy gen. Józefa Dwernickiego 1/1, a w jej skład wchodzą dziesiątki prawników gotowych do pomocy.

Kancelaria adwokacka Tomasz Piróg w Opolu

W wypadku uprowadzenia dziecka dobrze pamiętać, że w Opolu działa również Kancelaria adwokacka Tomasz Piróg, z którą można się skontaktować. Znajduje się ona w centrum miasta, niedaleko opolskiego Zoo przy ulicy Krakowskiej 1.

Jeśli zastanawiasz się więc, kto w Opolu i okolicy zajmuje się sprawami o uprowadzenie dziecka, dobrze jest sprawdzić ofertę kancelarii adwokackiej Dagmara Jurkiewicz-Hajduk z Wrocławia. Ograniczając się natomiast do Opola, nie zaszkodzi zapoznanie się z ofertami, między innymi kancelarii adwokackiej Tomasz Piróg, Kaszta & Janikowska adwokaci i radcy prawni s.c., Lex Acta, a także Izby Adwokackiej w Opolu.