Dzielnicowy z Ozimka zainicjował w komisariacie włączenie się w tegoroczną akcję „Szlachetna Paczka”. Sierż. Marcin Brylski postanowił pomóc samotnej starszej mieszkance gminy i zorganizował dla niej pomoc materialną którą wsparli policjanci i pracownicy cywilni ozimskiej komendy.

Szlachetna Paczka” jest wyjątkową akcją na rzecz osób potrzebujących. Zbliżające się święta to czas dzielenia się tym co mamy. Szczególnie ważne jest to, by w tym czasie pamiętać o osobach samotnych i schorowanych. Takimi kryteriami kierował się dzielnicowy z Ozimka sierż. Marcin Brylski. Policjant ,,nakręcony na pomaganie” zainicjował zbiórkę przydatnych artykułów na rzecz mieszkanki jednej spod ozimskich miejscowości.

Dzięki dużemu zaangażowaniu funkcjonariuszy zebrano kilka kartonów produktów spożywczych i środków czystości. Pani Ewelina nie kryła swojego zdziwienia gdy pod jej dom podjechał radiowóz. Samemu spotkaniu towarzyszyło mnóstwo pozytywnej energii, łzy radości i szczęścia. Pomimo trudnych warunków i kłopotów ze zdrowiem, Pani Ewelina pozostaje bardzo pozytywną osobą. Jest życzliwa, a na jej twarzy często gości szeroki uśmiech. Nie zamierza się poddawać i ma nadzieję, że jej życie jeszcze zmieni się  na lepsze.

Dziękujemy koledze z Ozimka za wspaniały gest. Zachęcamy do podobnych przedsięwzięć, bo dobro do nas wraca.

  • Policjant przekazuje zebrane produkty
  • Policjant przekazuje zebrane produkty