UM Opole: Orszak Trzech Króli 2018
**Serdecznie zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który w sobotę, 6 stycznia 2018 roku, przemaszeruje już po raz szósty ulicami Opola. **
Hasło, towarzyszące w tym roku Orszakowi, to Bóg jest dla wszystkich” te słowa franciszkańskiego pozdrowienia wskazują na wartości, o które powinien zabiegać każdy człowiek. Zapraszamy zatem wszystkich do włączenia się w to wydarzenie, które co roku przyciąga ok. 5 tyś. uczestników. W tym roku Orszak przejdzie zmienioną trasą. Wyruszamy o godz. 15.00 z placu przy ul. Barlickiego (parking przed wejściem głównym do Amfiteatru), następnie przechodzimy ul. Piastowską i ul. Korfantego w kierunku dworca, skręcamy w ul. Krakowską i przechodzimy przez Plac Wolności w stronę Rynku, gdzie w ramach zakończenia Orszaku odbędzie się koncert: Dzieci małemu Jezusowi”.
Natomiast o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich do Kościoła oo. Franciszkanów na Oratorium o Bożym Narodzeniu” Jana Sebastiana Bacha. Wystąpi: Jasnogórski Chór Chłopięco-Męski PUERI CLAROMONTANI oraz Orkiestra Kameralna Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Opolu pod dyrekcją Jarosława Jasiury i Huberta Prochoty.
Każdy uczestnik Orszaku otrzymuje symboliczną koronę, stając się w ten sposób jednym z Trzech Króli niosących Dobrą Nowinę.
Zapraszamy wszystkich do wspólnego przeżywania tych wyjątkowych chwil.
Szczegółowe informacje
Forum Gospodarcze Śląsk 2010”
3 Krajowy Festiwal Polskiego Pływania w Opolu Supe…
Galeria-Elastyczne przedszkola
opole.pl/orszak-trzech-kroli-2018/
Autor: krystian