Poniżej publikujemy listę osób poszukiwanych przez policjantów z Komisariatu I Policji w Opolu. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania poszukiwanych, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 35 50 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

 

Mateusz HINC

s. Pawła

lat 27

zam. Prószków

List gończy w celu zatrzymania,  wydany przez Sąd Okręgowy w Opolu za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu (art.157§1 kk)

 

 

 

 

 

 

 

Dariusz MARCINIAK

s. Przemysława

lat 30

zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Opolu za przestępstwo przeciwko mieniu (art.279§1 kk) i inne.

 

 

 

 

 

 

Marek WOWK

s. Tadeusza

lat 63

zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Opolu za przestępstwo przeciwko mieniu (art.284§2 kk)

 

 

 

 

 

 

 

Powyższe osoby do chwili obecnej nie stawiły się w zakładzie karnymi, ukrywają się przed organami ścigania, dlatego sąd wydał za nimi listy gończe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 35 50 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.