Policjanci z Komisariatu Policji w Ozimku, na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich, poszukują Macieja Stramka. Osoby, posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Ozimku tel. 47 863 12 03 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Maciej Stramek

lat 34

s. Tadeusza

zam. Tarnów Opolski (ostatnie znane miejsce pobytu)

Poszukiwany na mocy zarządzenia sądu w Strzelcach Opolskich, ma do odbycia karę 1 roku i 1 miesiąca pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Do chwili obecnej nie stawił się w zakładzie karnymi, ukrywa się przed organami ścigania, dlatego sąd wydał za nim zarządzenie

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Ozimku tel. 47 863 12 03 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Jednocześnie przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zapewniamy zachowanie tajemnicy co do osoby informującej.