Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Kłodzku, poszukują Elżbiety Mirko. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod numerem tel.(+48) 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Elżbieta MIRKO
c. Bogdana
ur. 02.06.1992 r
zam. Opole

Sąd Rejonowy w Kłodzku skazał Elżbietę Mirko na karę więzienia, za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 30-latka nie stawiła się jednak w zakładzie karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Rejonowy w Kłodzku wydał za nią list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod nr tel. (+48) 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju, dzwoniąc na numer alarmowym 112.

Przypominamy !

Za ukrywanie poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi odpowiedzialność karna. Organy ścigania zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej.