Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Opole

Rodziców uczestników zajęć MDK zachęcamy do zapoznania się z terminarzem zebrań w poszczególnych zespołach i pracowniach.

Akademia Pięciolatka: 04.09 (piątek), godz. 18.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)

Artystyczna Akademia Przedszkolaka: 04.09 (piątek), godz. 16.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)

Rodzinna pracownia kreatywności MICHAŁKI: 03.09 (czwartek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)

Dziecięcy Zespół Muzyczny SING & PLAY: 07.09 (poniedziałek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa na parterze)

Talentarium Wokalne SINGASONG: 04.09 (piątek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa na parterze)

Studio Kształcenia Artystycznego BB: 07.09 (poniedziałek), godz. 16.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)

Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa młodsza: 07.09 (poniedziałek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa starsza: 07.09 (poniedziałek), godz. 18.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Pracownia plastyczna WTÓRNAŁKI: 02.09 (środa), godz. 16.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala edukacyjna na I piętrze)

Pracownia szkła artystycznego: 03.09 (czwartek), godz. 18.15 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Studio Piosenki DEBIUT - zajęcia w budynku głównym: 02.09 (środa), godz. 17.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)

Studio Piosenki DEBIUT - zajęcia w filii przy ul. Targowej: 03.09 (czwartek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa na parterze)

Wokalne Studio Kształcenia Jazzowego: 03.09 (czwartek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa na parterze)

Studio Instrumentów Klawiszowych: 04.09 (piątek), godz. 16.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)

Grupa akrobatyczna SALTO: 04.09 (piątek), godz. 18.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Zespół Gimnastyki Artystycznej: 04.09 (piątek), godz. 19.30 -  filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Zespół Taneczny ADENA - grupy Adeniątka, Kids i Dzieci B: 04.09 (piątek), godz. 17.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)

Zespół Taneczny ADENA - grupy Dzieci A, Juniorzy i Seniorzy: 04.09 (piątek), godz. 18.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)

Zespół Taneczny PECH - grupa Mini Pech: 02.09 (piątek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Zespół Taneczny PECH - grupy Pech 1 i Pech 2: 03.09 (piątek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)