25 Festyn Fundacji DOM „Pomoc ma MOC” - plakat wydarzenia

Już w najbliższą niedzielę 16.06 (niedziela) zapraszamy na Plac Wolności w Opolu, gdzie odbędzie się 25 Festyn Fundacji DOM „Pomoc ma MOC”.

To coroczne święto, będące okazją do wspólnej zabawy oraz pozwalające na zaprezentowanie talentów i możliwości podopiecznych Fundacji DOM. Zaplanowano nie tylko atrakcje muzyczne: Koncert Stwora Głodomora, Mini Paganini, Orkiestra Dęta z Chrząstowic i gwiazdy wieczoru- FRELE, ale także sportowe: pokazy Groupo Muzenza Capoeiry, pokazy taneczne (Sparta) oraz tor sprawności fizycznej dla dzieci.
Czekają również atrakcje artystyczne: warsztaty krawieckie, ceramiczne, poligraficzne, florystyczne i z papieroplastyki . Będzie aktywnie (zapraszamy na zumbę), ale znajdzie się również miejsce na odpoczynek (strefa relaksu) oraz kulturę (księgarnia pod chmurką). Może być bardzo dietetycznie (pyszności przygotowane przez Wegeneratów), znajdzie się również coś dla miłośników dań z grilla.

A co najważniejsze, wszystko w atmosferze akceptacji, zrozumienia i pełnej integracji z osobami z niepełnosprawnościami, którzy są z jednej strony naszymi gośćmi honorowymi, ale również angażują się od strony organizacyjnej.

Więcej informacji:

http://www.facebook.com/events/414427829337703/