Publikujemy wizerunek dwóch młodych mężczyzn, którzy w lutym mieli ukraść alkohol w jednym ze sklepów w Ozimku. Mężczyźni najpierw włożyli alkohol do wózka sklepowego, by w pewnym momencie wybiec ze sklepu ze skradzionym towarem. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Ozimka pod numerem telefonu 77 402 67 40 lub dowolną jednostką policji pod nr 112. Gwarantujemy anonimowość.

Do tej kradzieży doszło w jednym ze sklepów w Ozimku. 25 lutego, tuż po godzinie 16:00, do marketu weszło dwóch młodych mężczyzn. Chodzili chwilę po sklepie, a na dziale z alkoholami wsadzili do wózka kilka butelek. W pewnym momencie wybiegli ze sklepu nie płacąc za towar. Wartość strat sięga blisko 1 000 złotych.

Policjanci pracujący nad tą sprawą nie ustalili do tej pory tożsamości mężczyzn. Dlatego publikujemy ich wizerunek. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Ozimka pod numerem telefonu 77 402 67 40 lub dowolną jednostką policji pod nr 112. Gwarantujemy anonimowość.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.