Publikujemy wizerunek dwóch młodych mężczyzn, którzy w lutym mieli ukraść alkohol w jednym ze sklepów w Ozimku. Mężczyźni najpierw włożyli alkohol do wózka sklepowego, by w pewnym momencie wybiec ze sklepu ze skradzionym towarem. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Ozimka pod numerem telefonu 77 402 67 40 lub dowolną jednostką policji pod nr 112. Gwarantujemy anonimowość.

Do tej kradzieży doszło w jednym ze sklepów w Ozimku. 25 lutego, tuż po godzinie 16:00, do marketu weszło dwóch młodych mężczyzn. Chodzili chwilę po sklepie, a na dziale z alkoholami wsadzili do wózka kilka butelek. W pewnym momencie wybiegli ze sklepu nie płacąc za towar. Wartość strat sięga blisko 1 000 złotych.

Policjanci pracujący nad tą sprawą nie ustalili do tej pory tożsamości mężczyzn. Dlatego publikujemy ich wizerunek. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Ozimka pod numerem telefonu 77 402 67 40 lub dowolną jednostką policji pod nr 112. Gwarantujemy anonimowość.