Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Zapraszamy do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Od 10 do 12 maja br. w Opolu, a także na terenie całego kraju, odbędzie się szereg imprez prezentujących projekty zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim.

VI akcji DOFE w tym roku będą towarzyszyły obchody 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Wydarzenia takie jak koncerty, pikniki i kina letnie będą jednymi z wielu elementów hucznych obchodów 15 lat w Unii Europejskiej, a weekend z DOFE stanie się ich zwieńczeniem. Już po raz szósty beneficjenci otworzą swoje drzwi dla tysięcy odwiedzających, aby zaprezentować swoje projekty i opowiedzieć o swojej przygodzie z Funduszami Europejskimi.

Liczne atrakcje w Opolu oferują m.in. Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Polskiej Piosenki, Filharmonia Opolska, Wojewódzka Bibliotek Publiczna, Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.
Szczegółowy plan wydarzeń zaplanowanych na terenie miasta oraz lista obiektów biorących udział w akcji, dostępna jest na stronie:

https://dniotwarte.eu/wydarzenia