teatr, taniec

Prezydent Miasta Opola przedstawia ofertę złożoną przez Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Opolski na realizację zadania publicznego zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450 z późn.zm.) pt. „Nocą Kultury Tworzymy i Tańczymy z Natury”.

Proszę o zgłaszanie uwag dotyczących oferty w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia tj. do dnia 20.03.2019 r. przez:

1) wysłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

2) przesłanie listem na adres: Urząd Miasta Opola Rynek – Ratusz, 45 – 015 Opole, z dopiskiem uwagi do oferty: Nocą Kultury Tworzymy i Tańczymy z Natury

3) osobiste dostarczenie do Centrum Dialogu Obywatelskiego, ul. Koraszewskiego 7 – 9, wejście od ul. Krupniczej, pokój nr 1.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.