Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Opole

W dniu 7 marca 2019 r. odbyły się prelekcje z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 im. Gustawa Morcinka w Opolu.
Uczestnikami prelekcji byli uczniowie klasy 1, 2 oraz 3. Łącznie w prelekcjach wzięło udział 65 osób. Największą atrakcją po raz kolejny okazało się odpadowe koło fortuny, w którym prowadzące sprawdziły wiedzę uczestników. Stopień wiedzy uczestników prelekcji był bardzo wysoki, na zadawane pytania uczniowie odpowiadali prawidłowo.

 

Prelekcje przeprowadzono w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 pn. „Wspólna akcja segregacja – działania informacyjno-edukacyjne dotyczące gospodarki odpadami w gminach Opole, Komprachcice i Turawa” przeprowadza cykl prelekcji w jednostkach oświatowych funkcjonujących na terenie miasta Opola.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.